s
نگفتمت نرو نرو...!
   به هرکجا که گریز می زنم، ناگزیرم از سیاست! شاید سیاسی بازی‌ زیاد کلمه ی خوشایندی نباشد و اگر بگویم درک سیاسی، شاید دلم آروم تر بشود. و هرچه بخواهیم

نگفتمت نرو نرو...!

1392/12/17 | نسخه قابل چاپ | نویسنده : سید سعید هاشمی

   به هرکجا که گریز می زنم، ناگزیرم از سیاست! شاید "سیاسی بازی"‌ زیاد کلمه ی خوشایندی نباشد و اگر بگویم "درک سیاسی"، شاید دلم آروم تر بشود. و هرچه بخواهیم بگردیم تا جایی را برای بروز این درک پیدا بکنیم، شاید (بلکه باید) انگشت اشاره مان را به سمت دانشگاه نشانه بگیریم.

   من نمی توانم ادعا کنم که زندگی روزانه ام از سیاست روزم جداست. من نمی توانم خودم را جدای از سیاست منفعت طلبانه ی دول ببینم. من نمی توانم بگویم که جنگ چندین و چندساله ی فلسطین با رژیم سیاه مسحور اشغالی؛ به دور از سیاست play های کثیفِ کدرِ پوست گرگین می باشد و اگر بگویم، به ماهیت انسانیتم توهین کردم.
   فقط بگویم که شرایط فعلی دانشگاه ما یعنی دانشگاه یاسوج، در یک شرایط بسیار بسیار بحرانی که نه، بسیار "جالب"! به سر می برد که به نظرم نگاشتن ریز لحظه لحظه ی اخبار، خالی از لطف نباشد...
شاید در دفتر یادداشتام...
موضوعات مرتبط با این مطلب :
____________________________________________________
برچسب ها:
محمدطاهریاینگونه نظر داده است : 16:39 ,1392/12/18

اگر سیاست را بردیم به حاشیه و ذیل فرهنگ تعریفش کردیم آن وقت می توانیم شاهد مسئول حزب سیاسی باشیم که هنگام خطاب به گل سوسنی گوید شما ...!!

aliاینگونه نظر داده است : 17:23 ,1393/3/23

سلام سرباز،تولد فرماندت مبارک.

نام :
ايميل:
سايت:
کد تایید:
ارسال نظر به صورت خصوصي به مدیر سایت

ساخت وبلاگ